5-ий Всеукраїнський фестиваль

Підтримати запис пісень для нового фестивалю і CD

Відбір заявок на участь у фестивалі «Пісні, народжені в АТО»

Благодійний фонд “Пісні, народжені в АТО” оголошує про ВІДБІР ЗАЯВОК на участь у черговому П’ятому Всеукраїнському фестивалі «Пісні, народжені в АТО»
Музичний військово-патріотичний рух не дивлячись ні на що має продовжувати жити. Його учасники справжні бійці, які відстоюють свободу та незалежність України в найскладніших умовах і їх ніщо не може зупинити.
 
На жаль оргкомітет фестивалю не може визначити точні дату і місце проведення і поки вони залишаються відкритими через карантинні обмедення COVID-19. Ми ще не знаємо чи пройде він у великому залі з глядачами або це буде трансляція зі студії. Не дивлячись ні на що П’ятий фестиваль «Пісні, народжені в АТО» обов’язково відбудеться! Військово-патріотичне співтовариство, українські слухачі та глядачі, почують і побачать нові пісні і нових, а так само вже улюблених виконавців.
 
Тому оргкомітет фестивалю та журі починають активну роботу і оголошують ПРИЙОМ ЗАЯВОК на участь в П’ятому Всеукраїнському фестивалі «Пісні, народжені в АТО» 2021 року, який пройде у вересні цього року в Києві.

Якщо ви є автором / співавтором пісень / виконавцем / групою,
то запрошуємо вас заповнити заявку

Заповніть інформацію і надішліть свою пісню або посилання на неї. Пісня може бути записана в будь-якому форматі, в будь-якій якості (аудіо або відео). Це може бути як студійний запис, так і запис на телефон або диктофон.
 
Якщо раніше ми оголошували прізвища тих, хто пройшов відбір, безпосередньо перед самим фестивалем, і кількість лауреатів обмежувалося двома десятками людей, то тепер ми змінюємо правила.
  • Нових учасників чергового фестивалю ми будемо оголошувати щотижня з травня по вересень.
  • Ми не обмежуємо кількість учасників.
  • Одразу після підтвердження участі у фестивалі, в разі відсутності студійної фонограми у нового учасника, оргкомітет фестивалю починає студійну роботу над фонограмою пісні нового учасника.
  • За готовності пісні будуть представлені слухачам на інтернет-ресурсах фестивалю і партнерських медіа.
Якщо ваш знайомий воїн співає свої пісні, то розкажіть йому про те, що з його творчістю можуть познайомитися тисячі людей. Чекаємо на ваші заявки.

Слава Україні!

Підтримати проект

Про фестиваль

Вперше фестиваль «Пісні, народжені в АТО» відбувся 21 травня 2016 року в Дніпрі. На одній сцені перед тисячами глядачів виступили захисники України із своїми піснями, в яких було відображено те, що вони пережили і відчувають на війні, чим живуть поза зоною бойових дій. Це літопис російсько-української війни в піснях простих українців. Це їхні переживання, емоції і наше життя.

У наступні роки відбулися ще три щорічних фестиваля в Дніпрі, а також десятки концертів по всій країні. Декілька концертів пройшло в найбільших залах столиці України.

На сьогоднішній день фестиваль «Пісні, народжені в АТО» є наймасштабнішим музичним проектом українських воїнів і волонтерів. Записано і випущено більше двох сотень пісень на CD. Знято десятки музичних відео та документальний фільм.

У проекті бере участь більше сотні військових і волонтерів. За кілька років лауреати фестивалю дали більше тисячі концертів в зоні бойових дій. Десятки концертів в госпіталях, школах, військових навчальних закладах.

Проект «Пісні, народжені в АТО» об’єднав воїнів з різних регіонів України. Луганськ та Івано-Франківськ, Львів та Донецьк, Одеса, Київ, Миколаїв, Херсон, Суми і десятки інших міст і сіл незалежної України.

На сцену виходять представники самих різноманітних родів військ. Від рядових солдатів до полковників. Кіборги ДАП і захисники Авдіївської Промки. Ті, хто возив волонтерську допомогу на Світлодарську дугу, звільняв Слов’янськ і Маріуполь, тримався в Луганському аеропорту. Ті, хто пройшли Іловайськ, Шахтарськ, Дебальцеве та багато інших випробуваннь війною.

На фестивальній сцені представлені пісні всіляких музичних жанрів від авторської пісні до хіп-хопу і року. У 2020 році П’ятий фестиваль «Пісні, народжені в АТО» повинен був відбутися в Києві, в концертному залі Жовтневий. І все було готово для його проведення, але завадила ситуація з COVID-19. П’ятий фестиваль був перенесений на невизначений час.

Наші реквізити

БО Благодійний фонд "Пісні, народжені в АТО"
Рахунок UA963052990000026009050020391
ЄДРПОУ 43521384
МФО 305299

Зв'язок з нами