Розвиток музичного фестивалю

Приєднуйтесь! Чекаємо! Переможемо!

Про фестиваль

Перший фестиваль «Пісні, народжені в АТО» пройшов  у 2016 році. З того часу він став найбільшим військово-патріотичним проектом України. 

Масштабні концерти на великій сцені Жовтневого палацу культури у Києві. Участь великих зірок: гурт ТНМК, гурт Друга Ріка, гурт Скрябін, Світлана Тарабарова, Віктор Павлік та багато інших. Виступи у містах України і в зоні АТО. Військово-патріотичний интернет-портал. Компакт-диски військових українських пісень. Студійне виробництво пісень та відео бійців АТО. Багатосерійний документальний фільм. 

Це вже більше, ніж просто музичний фестиваль. Піснями, наші воїни розповідають про війну та перемогу, про любов та ненависть, про силу та слабкість, вірність та зраду.

Тому у цьому році відбудеться П'ятий ювілейний великий концерт у Києві. Ви почуєте пісні ваших улюблених виконавців, а також виступи нових лауреатів фестивалю. Фонд був створений для підтримки фінансування фестивалю. Але це не заклик до вас - шанувальники та слухачі військових пісень. Ви - ті, заради кого ми готові не зупинятися та робити все для популяризації пісень, народжених в АТО

Підтримати проект

Наші реквізити

БО Благодійний фонд "Пісні, народжені в АТО"
Рахунок UA963052990000026009050020391
ЄДРПОУ 43521384
МФО 305299

Зв'язок з нами